Już 23 kwietnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przybycia na Kampus Warta. Znajdziecie tam mnóstwo atrakcji m.in. Warsztaty, pokazy, zwiedzanie laboratoriów i prezentacje oferty edukacyjnej poszczególnych wydziałów. Oficjalne rozpoczęcie o godzinie 10.00 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej, na ul. Piotrowo 2.

Oferta dydaktyczna Politechniki Poznańskiej jest nowoczesna, szeroka i dostosowana do wymogów stawianych przez pracodawców nie tylko krajowych, ale i zagranicznych. Uczelnia oferuje studia na ponad 100 specjalnościach, prowadzonych na 26 kierunkach. Studenci wybierają studia na naszej Uczelni ze względu na wysoki poziom nauczania, doskonale przygotowaną kadrę, a także możliwość pełnego realizowania swoich naukowych i pozanaukowych zainteresowań oraz przyjazną atmosferę. Prawdziwą dumą Uczelni są studenci odnoszący sukcesy w międzynarodowych konkursach, działający w kołach naukowych i organizacjach studenckich. Tutaj znajdziesz więcej informacji: Studia na Politechnice Poznańskiej.

Skrócony plan tegorocznych Drzwi Otwartych PP:
  • 10.00 - 12.00: Prezentacje poszczególnych wydziałów uczelni.
  • 12.00: "Fizyczne Kwiatki" - pokaz z cyklu Fizyka Show z Nocy Naukowców. Tym razem eksperymenty fizyczne w odsłonie florystycznej.
  • 11.00 – 14.00: warsztaty: tworzenie biżuterii, exlibris, projektowanie grafiki, druk 3D, skanowanie 3D, tworzenie aplikacji internetowych, warsztaty chemiczne - wykonaj własne kosmetyki, zbuduj z nami bezzałogowy samolot, konkursy lotnicze, w których można wygrać lot z Mistrzynią Polski w akrobacji szybowcowej.

Dzień Otwarty Politechniki Poznańskiej
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->