logo Career EXPO black RGBPrzyjdź 18 kwietnia do Pawilonu nr 15 MTP w Poznaniu na targi Career EXPO i znajdź pracę, staż, a nawet praktyki, dzięki którym poczujesz, że to, co robisz, ma sens i zmierza w dobrym kierunku. Dlaczego warto przyjść w kwietniu na targi?Po pierwsze: rozmowy z wystawcami

W trakcie targów pracy Career EXPO odwiedzający będą mieli możliwość bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielami największych firm z całego regionu. To miejsce, w którym szybko zweryfikujesz swoje doświadczenie oraz potrzeby z oczekiwaniami pracodawców i wybierzesz tych, którzy najbardziej ci odpowiadają. Wykorzystaj tę szansę, by dowiedzieć się o firmie jak najwięcej. W tym sezonie spotkasz na Career EXPO ponad 50 firm z różnych branż, w tym m.in. rekruterów Allegro, Alior Bank, O-I oraz Nesperta, która jako Partnerzy Wspierający wydarzenia, prowadzi intensywną rekrutację do wielu działów.

Po drugie: Szybkie Rekrutacje
Przed targami możesz umówić się z wybranym pracodawcą na tak zwane Szybkie Rekrutacje. Wystarczy się zarejestrujesz się na stronie organizatora, wypełnisz CV oraz przejdziesz wstępną weryfikację. Proces rekrutacyjny i czas oczekiwania na odpowiedź zostaną skrócone do minimum, aby dać uczestnikom szansę na opuszczenie Career EXPO z wymarzoną pracą.
PB211083Po trzecie: rozwój
Podczas targów możesz także podnieść swoje kwalifikacje, biorąc udział w kilkudziesięciu darmowych szkoleniach i ciekawych prelekcjach z ekspertami z branży. Tematyka wystąpień i warsztatów będą zróżnicowane, począwszy od sposobów na skuteczną komunikację i prezentację, poprzez poszukiwanie w sobie naturalnego talentu, a nawet naukę emisji głosu. Warto również udać się pod scenę główną, gdzie wysłuchasz blogera Andrzeja Tucholskiego, z którego nie tylko dowiesz się, jak znaleźć swoją drogę, ale także będziesz mógł na żywo obserwować niezwykłą technikę graphic recording - czyli graficzny zapis przebiegu prelekcji, dzięki któremu zapamiętasz więcej informacji. Nie może Cię zabraknąć na strefie indywidualnych konsultacji dokumentów aplikacyjnych, gdzie specjaliści z infoPraca.pl bezpłatnie podpowiedzą, jak stworzyć skuteczne CV, a fotograf przygotuje nam profesjonalne zdjęcie, które postawi kropkę nad i w naszym atrakcyjnym życiorysie.

Po czwarte: dobra zabawa
W tej edycji na uczestników Career EXPO czeka również Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej. Na stoiskach firm i partnerów Career EXPO czekają na ciebie również liczne atrakcje, niespodzianki i świetna kawa, a w konkursie głównym do wygrania, jak zwykle, cenny sprzęt elektroniczny.
PB210894Nie daj się nudnej pracy! Pobierz darmowy bilet wstępu. 
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->