targi edukacyjne poznanMiędzynarodowe Targi Poznańskie już po raz kolejny będą gościły uczniów, studentów, nauczycieli, uczelnie i wszystkich, którzy zainteresowani są edukacją, rozwojem osobistym, wyborem dobrej ścieżki kariery. Tegoroczne Targi Edukacyjne odbędą się w dniach 18-20 marca. Oprócz wystawców warto zwrócić uwagę na ciekawe warsztaty i pokazy.

Tu porozmawiasz z przedstawicielem szkoły, nauczycielem, a uczniowie i studenci z zapałem podzielą się z Tobą wiedzą o swojej placówce. Będziesz mógł wziąć udział w interesujących warsztatach i pokazach na żywo, w ramach których prezentowane będą czynności związane z konkretnym zawodem.

W tym roku podczas XX edycji Targów Edukacyjnych swoją ofertę zaprezentuje większość poznańskich liceów, szkoły zawodowe i gimnazja. W swoje mury zapraszać będą publiczne i prywatne szkoły wyższe z Poznania i innych regionów kraju m.in.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Wrocławski, Politechniki Gdańska i Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy z Wrocławia, Uniwersytet Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, Europejska Wyższa Szkoła Biznesu, Collegium Da Vinci czy Wyższa Szkoła Bankowa. W swoje mury zapraszać będą także przedstawiciele zagranicznych uczelni m.in.: z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii.

Zobacz relację z poprzedniej edycji TUTAJ.

Tradycyjnie, podczas targów, odbędą się liczne konferencje skierowane do dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, pedagogów i przedstawicieli samorządów. Ich organizatorem jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Równolegle, w tym samym kompleksie pawilonów, odbędzie się Salon Wyposażenia Szkół i Przedszkoli oraz Targi Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców.

Więcej informacji na www.edukacja.mtp.pl
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->