upwpJuż 7 marca w Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbędą się targi pracy organizowane z myślą o studentach i absolwentach kierunków przyrodniczych i technicznych. Targi pracy UP w Poznaniu to nie tylko miejsce wymiany ofert staży czy praktyk - to wydarzenie stwarzające studentom i absolwentom okazję do poszukiwania pracy zgodnej z ich wykształceniem i zainteresowaniami!

Hasło tegorocznej edycji to OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI. Targi pracy rozpoczną się o 9:30 i zakończą o 14:30. Patronat honorowy nad Targami objął rektor Uniwersytetu Przyrodniczego prof. dr hab. Jan Pikul. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie i stanowi doskonałą okazję dla pracodawców bezpośredniego dotarcia do studentów uczelni i pozyskania kandydatów do pracy spełniających ich oczekiwania – mówi Sandra Witczak z Biura Karier UPP - W tym roku udało się nam nawiązać współpracę z ponad 20 firmami, głównie z branż ekonomicznych i technicznych. Jednocześnie w trakcie bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm studenci mogą poznać profil działalności pracodawców, system rekrutacji, selekcji, wynagradzania, dokształcania, ścieżki kariery, czy kulturę organizacyjną. Ponadto w trakcie Targów odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez doświadczonych fachowców, a uczestnicy będę mogli skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym. Na stoisku Biura Karier będzie również możliwość skorzystania z porad doradcy zawodowego i przedsiębiorczości, którzy pomogą w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej.

Studenci i absolwenci będą mogli wziąć udział w wykładach i warsztatach, w programie m.in.:
  • Zabawa w 4 kolory, czyli jakim będę pracownikiem? (Kinga Kaczmarczyk, doradca ds. przedsiębiorczości, Biuro Karier UPP,
  • „Studenci na runku pracy – ogrom możliwości zawodowych” (Fundacja Anioły Edukacji),
  • „Budowanie silnej marki osobistej” (Sandra Witczak, trener rozwoju osobistego, Biuro Karier UPP)
  • „Nowoczesne rozwiązania w maszynach rolniczych” – ułatwienie pracy w gospodarstwie”

Oprócz stoisk firm oferujących praktyki, staże oraz oferty pracy, studenci będą mogli odwiedzić stoisko biura karier UPP. Przedstawiciele będą przeprowadzać konsultację dotyczące wyboru ścieżki rozwoju zawodowego.
taegi pracy up
Jak studiuje się na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu? 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->